Darčekový set Figuier & Tonka

Vypredané ZĽAVA 10%

SET ESTÉBAN PARIS PARFUMS obsahuje:
- Darčekovú krabičku

- Tyčinkový difuzér 150 ML - Figuer & Tonka.
Vôňa evokuje cestu Stredomorím, kde sa vo vzduchu miesi vôňa čerstvých figových listov, hrejivé drevité tóny akácie a sladučké tonka bôby.
Hlava: figové listy, mimóza. Srdce: figy, akácie. Základ: tonka bôby, cédrové drevo.

- Keramický vonný prívesok - Figue - Vonný talizman pre šťastie je ideálny na prevoňanie malého priestoru, či už je to šatníková skriňa, auto, kabelka alebo cestovná taška ... fantázii sa medze nekladú. Použiť ho môžete aj ako prívesok na kľúče. Možné opätovne prevoňať jednoduchým pokvapkaním vonným olejom.
Hlava: čierne figy, listky fialky. Srdce: figové a santalové drevo. Základ: labdanum, pižmo.

- Aróma olej 15 ml - Figue - Čierna figa žiari pod svojimi majestátnymi listmi ako klenot v tme. Ukrýva v sebe šťavnatú dužinu a stredozemný temperament. Ovocný poklad, ktorý dodá šmrnc vášmu interiéru.
Hlava: čierne figy, listky fialky. Srdce: figové a santalové drevo. Základ: labdanum, pižmo.
Vodorozpustné vône môžu byť použité v ultrazvukových osviežovačoch vzduchu, zvlhčovačoch či trebárs olejových aróma lampách. Špeciálne zloženie roztoku ho robí kompatibilný s akýmkoľvek typom ultrazvukových osviežovačov aj zvlhčovačov vzduchu. Bez konzervačných látok.

- Vonné vrecko - Teck & Tonka - Vonný sáčok vo vôni Tík a tonka - africký suvenír, poklad domorodých kmeňov, všadeprítomné korenie - škorica, muškátový oriešok a klinček .... čakajúci na cestu na iné kontinenty.
Hlava: muškátový oriešok, škorica, klinčeky. Srdce: santalové drevo, pačuli. Základ: ambra, fazuľa tonka. Veľkosť: 14x10 cm.

*Sety nie je možné kombinovať.

53,30 € 59,20 €