Ultrasonický difuzér - Easy Pop mint

NOVINKA

Revolučný spôsob prevoňania priestorov, ktorý súčasne jemne zvlhčuje vzduch. Ultrazvukový difuzér možno použiť s akýmkoľvek aroma či esenciálnym olejom. Po odparení vody sa prístroj automaticky vypne.

Ultrazvukový difuzér kombinuje vysoko kvalitné oleje s voňavou hmlou a upokojujúcim svetlom. Dizajnový a kompaktný interiérový doplnok, ktorý ľahko pripojíte priamo k počítaču pomocou USB kábla. Užite si vzácne momenty relaxácie doma alebo v kancelárii. Difuzér môže prevoniavať bez prerušenia viac ako 5 hodín.
Výška difuzéra je 10,5 cm, priemer 12 cm. Objem 100 ml.

Charakteristika produktu

  • Výrobca: Estéban Paris Parfums
  • Krajina výroby: Francúzsko
  • Druh produktu: Ultrasonický difuzér
  • Farba: bledo zelená
  • Objem: 100ml

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS – SEA GREEN, 100 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológii tiché, avšak stále prevoňanie.

Stačí nakvapkať pár kvapiek aróma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a pripojiť prístroj ku zdroju elektrickej energie. Následne sa vzduchom začne šíriť zvolená vôňa. Vychádzajúca para prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry.

Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, vďaka čomu je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvuková difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objeme.

39,90 €