Ultrasonický difuzér - SO RETRO

Doprajte si aromaterapiu a chvíle pohody so štýlovým ultrazvukovým difuzérom v retro štýle. Sklenené, vrúbkované telo difuzéra So Retro vo svetlo ružovej farbe je doplnené o nožičky z bukového dreva.

Okrem krásneho dizajnu ponúka aj dva režimy svietenia – klasické podsvietenie a efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Oboje je možné využívať súčasne s difúziou aj bez. Môže teda slúžiť aj ako štýlová lampička. Vďaka nádobke, do ktorej sa zmestí 150 ml zmesi vody a aróma/esenciálneho oleja, si užijete dlhé chvíle prevoňania. Pri vyčerpaní obsahu nádoby sa prístroj automaticky vypne.

Do difuzéra používajte iba vodu s pár kvapkami arómy alebo esenciálneho oleja. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Odporúčania pre správne použitie
ULTRAZVUKOVÝ DIFUZÉR ESTEBAN PARIS PARFUMS, 150 ml

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.


79,00 €