Ultrasonický difuzér - Svetlo a Bambus

Ultrazvukový difuzér Light & Bamboo je dokonalým spojením dreva a čiernej farby. Je ručne opletaný bambusovým drevom, ktoré v kombinácii s čiernou skvelo zapadá do väčšiny interiérov. Dizajnový kúsok v rozmeroch 18 cm výška, 15 cm šírka a s kapacitou 120 ml je skvelým spoločníkom na relaxáciu. Svetlo a svetelné efekty je možné využiť nezávisle od difúzie.

Na difuzéri je možné nastaviť niekoľko prevádzkových a svetelných režimov. Ponúka až tri intenzity svetla - intenzívny, upokojujúci aj efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Veľkým plusom difuzéra je možnosť ovládania na diaľkové ovládanie.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vonný olej nie je súčasťou balenia.

Objem: 120ml
Výrobca: Esteban Paris Parfums
Kolekcia: Lumiere
Krajina pôvodu: Francúzsko
Materiál: Bambus
Rozmer: 18 x 15 cm
Napájanie: Sieťový adaptér
Diaľkové ovládanie: áno
Funkcie: Viac prevádzkových režimov, rôzne intenzity svietivosti

ODOPORÚČANIA PRE SPRÁVNE POUŽITIE:

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

59,00 €

Návod na použitie stiahnuť tu