Ultrasonický difuzér LIGHT & COPPER

Ultrazvukový difuzér LIGHT & COPPER z kolekcie Lumiere pôsobí noblesne vďaka medenej farbe s nádychom odtieňa rose gold. Dizajn, inšpirovaný listami gingko biloby, tvorí v interiéri krásnu dekoráciu.

Na difuzéri je možné nastaviť niekoľko prevádzkových a svetelných režimov. Ponúka až tri intenzity svetla - intenzívny, upokojujúci aj efekt mihotajúceho sa svetla sviečky. Veľkým plusom difuzéra je možnosť ovládania na diaľkové ovládanie.

Používajte s aróma alebo esenciálnymi olejmi. Vôňa nie je súčasťou balenia.

Objem (ml): 100 ml
Farba: zlatá
Výrobca: Esteban Paris Parfums
Kolekcia: Lumiere
Krajina pôvodu: Francúzsko
Funkcie: Viac prevádzkových režimov, Rôzne intenzity svietivosti, Biele podsvietenie, Mihotajúce sa podsvietenie (pripomína svetlo sviečky)
Napájanie: Sieťový adaptér
Diaľkové ovládanie: Áno

Odporúčania pre správne použitie

Ultrazvukový difuzér s moderným a funkčným dizajnom zaručuje vďaka ultrazvukovej technológie tiché, avšak stále prevoňanie. Stačí nakvapkať pár kvapiek aroma či esenciálneho oleja do nádržky s vodou a vzduchom sa začne šíriť vôňa. Farebné podsvietenie prispeje k vytvoreniu príjemnej a delikátnej atmosféry. Výrobok má automatické vypnutie regulované hladinou vody a nevyžaruje teplo, čím je veľmi bezpečný. Zároveň nedochádza k žiadnemu horeniu. Ultrazvukový difuzér dokáže voňať veľmi dlho v závislosti na jeho objemu. Disponuje tiež širokou farebnou škálou - možno ho použiť v čisto bielej farbe bez podsvietenia, alebo vo farebných svetelných variantoch. Podrobný návod ako používať difuzér je súčasťou balenia.

75,00 €

Návod na použitie stiahnuť tu